Sisustusnipid lennutab neli sõpra Milaanosse sisustusmessile!

171

Juba 9.-14. aprillil leiab Itaalias aset iga-aastane sisustusmess Salone del Mobile. See 58ndat korda toimuv suursündmus sai alguse 1961.aastal, olles fokusseeritud vaid kohalikule toodangule. Aastatega on mess kasvanud üheks suurimaks mööbli- ja disainimessiks maailmas.

Milaano sisustusmess hõlmab enda alla 210 000 ruutmeetrit messipinda, kus on esindatud rohkem kui 2300 maailmatasemel disainiettevõtet oma toodetega. Sündmust külastab üle 370 000 sisustusega seotud professionaali, mis teeb sellest messist inspireeriva paiga omasugustega kohtuda.

Lisaks traditsioonilisele mööbli ekspositsioonile on esindatud ka teised teemavaldkonnad:

Reklaam
  • klassikalised ja disain aksessuaarid
  • intelligentne valgustus
  • töökeskkonna lahendused koostöös vabaaja disainiga
  • innovaatilised noored disainerid
  • tark kontorisisutsuse disain

Salone del Mobile teeb tihedalt koostööd Milaano linnaga, rajades üheskoos maailmatasemel projekte, arendades ideid ja leides vajalikke ressursse. Alaes eelmisest aastats kehtivas manifestis on olulisteks märksõnadeks: emotsioon, äri, kvaliteet, disain, süsteem, noored, kommunikatsioon ja kultuur. Kogu edu peitubki tööstusvõrgustikul, väärtustades aina rohkem jätkusuutlikku disaini ja kvaliteeti, panustades noorte ideedesse.

Sisustusnipid soovib ühe õnneliku koos kolme sõbraga saata just sellele mööbli- ja disaini suursündmusele Itaaliasse. Auhind sisaldab endas lennupileteid, majutust kaheks ööks ja messipääsmeid neljale. Registreeru end osalema siin: https://kampaania.sisustusnipid.ee/lp/66777/lp66777

Ja ära unusta saata personaalne kutselink ka vähemnalt oma kolmele sõbrale!

Loosimine toimub juba 1.aprillil.