“Metsaümin” – põneva nimega hubane kodu

2
Metsaümin

Koostöös sisekujundajaga on võimalik kõiksugu ideid ellu tuua. Kliendi ja disaineri koostöö tulemuseks peaks sünduma elukeskkond, mida võib kutsuda koduks. Järjekordne põnev projekt ongi jõudnud lõpule ning sellest kõnelevad juba allpool olevad pildid.

Metsaümin

80 m2 linnakorteri moodustab avatud planeeringuga elu- ja söögituba ning kaks magamistuba. Lastega perede puhul on avar ühisruum oluline, sest seal saadakse kokku, mängitakse ja veedetakse ülejäänud päeva vabad hetked. Kaks eraldi vannituba, üks vanematele ja teine lastele, annab aga omajagu privaatsust magamistubade juurde.

Reklaam

Kuna antud projekti puhul oli peamiseks eesmärgiks luua hubane ja ekslusiivne kodu, investeeriti ka kvaliteetsetesse materjalidesse ja mööblisse. Harmoonilise tunnetuse annavad kokku kõlavad värvid, kontrastid, naturaalsed materjalid, kvaliteetsed kangad ja kaasaegne disain. Kogu uinterjööris on läbivaks looduslähedased värvid nagu beež, pruunikad ja rohekad toonid, mis said julge ja omanäolise aktsendi oranžikas-punaka kapidetailiga. Tulemuseks võibki elamist nimetada metsaüminaks, kus kostuvad looduse erinevad rütmid.

Metsaümin

Kindlasti üks silmapaistvamaid nüansse on klaassein lastetoa ja elutoa vahel.  Efektne lahendus lubab ruumidesse rohkem avarust ja valgust, samas helisummutavad kardinad pakuvad eraldatust. Funktsionaalselt geniaalne lahendus, kuidas päevasel ajal mitu ruumi kavalalt ühendada! Muidu rahuliku üldtooni kõrval on lastetoa tagasein disainitud veidi erksamaks roheliseks ning selle lippidega kaunistatud pind meenutab kohati lehestruktuuri.

Metsaümin Metsaümin

Elutoa keskseks punktiks on kahtlemata mahukas eriti suure istumissügavusega samblaroheline diivan. Sametist kattega diivani eeliseks on soe ja pehme pind ning lihtne puhastatavus. Minimalistlik disain ongi oskuslikult tasakaalustatud just nii julge värvitooni valikuga! Metsalikku tunnetust loovad omajagu ka rustikaalne diivanilaud ja täispuidust söögilaud. Mõlemad lauad on valmistatud kasutades puidu looduslikku reljeefsust ja struktuuri. Laua servad on jäätud aga ebaühtlase servaga.

Pilkupüüdev disain maalähedaste toonide ja looduslike materjalidega loovad kokku hubase keskkonna, mida nimetada koduks!

Sisekujundus: Ausrine Studio 3D