Skandinaavialik öökapp magamistuppa

1336

Öökapp käib magamistoas voodi kõrvale nagu toolid söögilaua ümber: need kaks on alati koos ja üksteist täiustamas. Öökapp on mugav lisand, millel hoida laualamp, tassike õhtuteed ja lemmik raamatud.

Trendid öökappide valdkonnas on hetkel kombinatsioon skandinaavialikust stiilist ja modernsete joontest. Tulemuseks on täiesti omanäoline öökapp. Meile meeldib Kolo kappide seeria, mille valikus on nii naturaalse, valge kui musta viimistlusega kapid. Süsimusta korpuse ja naturaalsest kasest jalgadega kapp mõjub põnevalt ja pilkupüüdvalt, on ägedalt mässav ja nooruslik. Kindlasti väga julge valik!

Kolo seeria mööbel on loodud julgelt modernses skandinaavia stiilis, mis ühendab nii looduslähedast kui urbanistlikku suunda. Soomes disainitud ja toodetud öökapid on kaalult kerged, materjalidelt kvaliteetsed ja kestvad. Kappidele annavad iseloomu poolviltused tugevad jalad. Selline öökapp ei pea küll vaid magamistoaga piirduma, vaid sobib hästi ka muudesse ruumidesse.

Reklaam

Kahe sahtliga öökapi Kolo valmistamisel on kasutatud naturaalset puitu ning kvaliteetseid isesulguvaid sulgurmehhanisme. Sahtlite avamiseks on tehtud sahtli esipaneeli serva dekoratiivsed süvendid. Kui eelistad julget Kolo stiili, kombineeri oma sisustuses mitmeid sama seeria mööbliesemeid.

Rohkem infot siit.