Luksuslik aiamööbel toob puhkuse koduõuele

222

Kui ei õnnestu kaugemale puhkusreisile lennata, siis saab edukalt ka koduaias või maakodus end korralikult välja puhata. Muidugi on meie kliimas raske türkiissinist merevett leida, kuid kõik muu olemise saab samamoodi lõõgastavaks luua. Nipp on kujundada terrass nii mugavaks, et sealt ei tahaks enam lahkudagi…

Visuaalselt stiilne mööbel ei pruugi seda kasutades nii mugav ollagi, kui ehk pildi pealt tunduda võib. Seetõttu oleks soovitatav võimalusel mööblipoes koha peal käia katsumas ja proovimas: oma silm on küll kuningas, kuid käsi tunnetab veel rohkem! Uuri mööblit lähedalt, millised on kinnitused (õuemööbli mutrid, poldid, hinged jms peaks kindlasti olema roostevabast terasest). Istu mõnda aega diivanil ja tunneta, kas see on piisavalt pehme ja mugava seljatoe kaldenurgaga või tundub liiga “puine” ja kõva.

Reklaam

Lisaks klassikalisele söögilaua- ja toolidele või diivaninurgale vali juurde ka näiteks õuevoodi, ripptool või lamamistool. Naudi ilusaid ilmasid võimalikult mugavalt ja miks mitte teha üks väike tukastuski?! Ripptool on nagu kookon, milles vaikselt tuule käes õõtsudes pehmete patjade vahel raamatut lugeda või niisama mõtiskleda. Õuevoodi on aga ideaalne just uinakuteks või kui on soovi kuuma päikese käest varju pääseda. Lamamistooli saad seada kas täielikult pikale näiteks päevitamiseks või poollamamisasendisse, kui soovid ajakirju sirvida ja külma värskendavat kokteili juua.

Luksus on peitu ainult välimuses vaid ka kvaliteedis ja mugavuses. Oleme kõik teeninud suvel mõne pikema hetke lihtsalt olemiseks ja mitte midagi tegemiseks. Naudi ilusaid ilmasid ja tunne mõnu mugavast aiamööblist!

Laia valiku kvaliteetset aiamööblit leiad näiteks Isku mööblipoest.