Miks on diivani soetamine eluruumide sisustamise juures üks keerulisemaid protsesse?

305

Läbi tuleb mõelda palju erinevaid aspekte: kuhu täpsemalt istumisnurk luua, millises stiilis-toonis-vormis diivan peaks olema, kui palju inimesi peaks see mahutama ning kuidas kõik interjööri kui tervikusse kokku sulab.

Kui aga õige diivan on oma tee koju leidnud, pakub see silmailu ja mugavust iga päev. Üks õige diivan on universaalne, funktsionaalne ning samal ajala ka stiilne. Diivan on praktiline mööbliese, mis pakub kohta lõõgastuseks ja uute mõtete kogumiseks. Üks mõnusamaid hetki on just see, kui saab end õhtul pärast pikka tööpäeva pehmele diivanile pikali visata ja oma kallimate või sõpradega maailma asju arutada.

Hetkel on trendimaailmas esirinnas just minimalistlikud ent pehmed sametist diivanid. Ääretult stiilseks teebki ühe diivani just pehmed seljatoed ja istumisalused on kombineeritud kitsaste käetugede ning kõrgete peenikeste täispuidust diivanijalgadega.  Helebeež  ja hallikad toonid on kindel valik põhjamaisesse interjööri, kuid vägagi soositud on ka julged värvid: olgu selleks siis sügav samblaroheline või sinepikarva kollane.

Reklaam

Täpselt sellisele kirjeldusele vastab just diivan Viola, mida saab vastavalt ruumi suurusele valida nii kahekohalist kui ka suuremat nurgadiivanit. Kangavalikutes on nii velvetit, nahka kui ka klassikalisi kangaid. Viola diivan on stiilselt sale, õhuline ja modernne, pakkudes lõõgastuvat mugavust.