Tehisliku rotangi eelised

1

Klassikaliselt on aiamööbel küll naturaalsetest materjalidest, kuid tänapäeval eelistatakse üha enam ka alternatiivseid materjale. Siinkohal toomegi välja, mille poolest on tehislik rotang nutikam valik kui looduslik rotangpalmi vars.

Suurimaks eeliseks kõrgekvaliteedilisele kunstlikust rotangist mööbli puhul on just selle vastupidavus pea igasugusele ilmastikule. Näiteks muudab tugev päikesekiirgus ja niiskus oluliselt naturaalse rotangi omadusi. Teisalt ei nõua tehislikust kiust aiamööbel aga pea mingit hooldust (peale aeg-ajalt tolmu pühkimise muidugi). Pealgi on visuaalselt pea võimatu vahet teha, millise materjaliga tegu – tõetruu välimusega tehislikust punutisest rotangmööbel on ehteks igal terrassil!

Reklaam

Üks trendikamaid lahendusi, mis on saamas üha populaarsemaks, on nö nöörpunutisest suvemööbel. Stiililt meenutab see küll rotangi, kuid tehislike vitste ja varte asemel on kasutatud hoopis tugevat paela. Viimane loob kerge ja õhulise üldmulje, olles samal ajal ka üllatavalt pehme, isegi ilma lisapehmenduseta!

Kvaliteetne tehiskiust rotangmööbel aitab koduaiast luua tõeliselt hubase oaasi, kus on hea puhata, perekeskis einestada ja sõpradega meeleolukaid õhtuid veeta. Lisaks kõigele on see ka ilmastikukindel ning võimaldab elutoa õue kolida varakevadest hilissügiseni.

Kõik väljatoodud tooted on Rootsi ühe tuntuma aiamööbli ettevõttega Brafab, mille edasimüüjaks on Isku Baltics.