Sellel toolil on suvised hetked veelgi nauditavamad

141

Kas oled mõelnud, et klassikalisele tugitoolile võib suvisteks hetkedeks olla ka mõni alternatiiv? Külalistele võib terrassil loomulikult istet pakkuda just diivanil või tugitoolidel, kuid vahel soovime ise veidike mugavamalt pikali visata, et päikese käes mõnd novelli lugeda või tassike teed juua. Oleme välja valinud mõned ülimalt mugavad võimalused, kuidas veeta mõnusad hetked värskes õhus.

Ripp-tool

Korvtoolil kiikudes linnulaulu kuulata või kaugele silmapiirile unistavalt vaadelda tundub kui parim tegevus suvisteks puhkehetkedeks. Rotangstiilis ripp-tool mõjub vaatamata oma tugevale ja stabiilsele raamile küllaltki õhuline ning seda võib olenevalt päikese suunast kergest ühest kohast teise paigutada. Nii saab nautida ripp-toolil istudes tõusva päikese saatel hommikukohvi rüübates või loojuva päikesega päev õhtusse saata.

Reklaam

Tänu istmepehmendustele tundub ripp-tool justkui kookon ning mugavale peatoele võib sellel vaikselt kiikudes lausa tukastus peale tulla! Loodame, et kõigil tekib sel suvel vähemalt korra võimalus aeg täielikult maha võtta ning lihtsalt kohal olles kodumaist ilu enda ümber märgata.

Ripp-kiik

Kõik, mis kiigutab, rahustab ka keha ja meelt – pole siis ime, et sellised kiiged ja toolid suvisel hooajal kõige soositumaks osutuvad. Rippuvaid kiikesid leidub aga erinevaid: punutud, kangast kui ka pehmendusega, riputatavaid kui ka raamil. Mugavuse ja funktsionaalsuse poolest on parimad ripp-kiiged sellised, mis on disainitud tugevale metallist raamile. Tänu sellele võib kiike kasutada ükskõik, millises paigas aias, terrassil, rõdul või isegi toas.

Teine parim omadus, mis teeb ripp-kiigest mugavaima aseme, on spetsiaalne sissetepitud pehmendus. Selliselt on keha õigete kohtade pealt toestatud ning tagab parima puhkeasendi. Need kaks ülal mainitud omadust loovadki kokku ühe kõige ideaalsema ripp-kiige!

Lamamistool

Suvepäike paitab nahka, varustab meid D-vitamiiniga ning annab kauni jume. Loomulikult seda kõike vaid ettevaatlikult ja mõistlikus koguses! Igatseme ju päikesesoojust tunda juba varakevadel, kui ilmad alles hakkavad soojemaks minema. Parim viis end päikesega laadida on kindlasti mugavalt pikutades – nii saab kogu keha pikutades puhata. Lamamistooli valides võiks kindlasti meeles pidada mõningaid nüansse, mis teevad ühe tooli teisest paremaks. Näiteks hõlbustab oluliselt lamamistooli liigutamist rataste olemasolu. Kusjuures, mida suuremad rattad, seda lihtsam on liigutada!

Ka võiks valida sellise lamamistooli, mille kangas on ilmastikukindel ning kuivab kiiresti. Kuna meie kliimas on ilmad heitlikud ning tuleb haarata igast päikselisest võimalusest, siis parim valik on just võrgutaoline polüester. Viimane kuivab hetkega ning laseb nahal sellel lamades hingata. Veelgi mugavama olemise tagab reguleeritav peatoe kõrgus – nii saab lamamistoolil lisaks päevitamisele ka raamatut lugeda või pool-lamades värskendavat kokteili juua.

Olgu selleks siis rippuv tool, kiik või hoopis lamamistool – soovime, et leiaksid mugavaima paiga, millel kaunist kodumaist suve nautida!