Luksuslik tiigipuust mööbel

165

Materjalina on tiigipuud hinnatud juba ammustest aegadest: tegu on ühe parima ilmastikukindla puiduga, mis peab vastu ka kõige karmimatele tingimustele. Just täpselt sellepärast leiabki laevatekkidelt just tiigipuust põrandakatte, sest see talub hästi nii niiskust, vihma, päikest kui ka tuult.

Puidu kuningaks tituleeritud tiigipuu on aga ka väga kauni välimusega ning just seetõttu leiab see kasutust just aiamööblis. Puit on naturaalne, looduslik ja hubane valik, kui soovid luua õdusa terrassi. Kes soovib aga puidu värvi säilitada, siis tasub seda enne iga hooaega spetsiaalselt tiigipuule mõeldud õliga viimistleda. Vastasel juhul tuhmub puidu naturaalne värv ning muutub hallikaks. Mõnikord võib see aga ollagi just taotluslikuks!

Reklaam

Tiigipuust mööblit aeda leiab nii laudade, toolide kui ka väiksemate aksessuaaride näol. Üks põnevamaid leida on näiteks söögilaud Sol, mille kiire-kujulised lipid meenutavadki päikest. Keskmine südamik on aga eemaldatav, võimaldades seda kasutada päikesevarju hoidjana. Nutikas! Juurde võid valida nii klassikalised puidust toolid kui ka moodsad nöörpunutisest õhulised söögitoolid. Tiigipuust valmistatud mööbel kestab pikki aastaid ning on väärtuslik investeering, pakkudes mõnusa olemise värskes õhus.