Anna ruumile isikupära kaunite loodusvaadetega

307

Kodu või kontori dekoreerimine seinapiltidega on lihtne viis, kuidas muuta interjöör unikaalseks, anda sellele isikupära ning luua soovitud atmosfäär. Nauditav foto raamil, lõuendil või paberil võib naelutada vaataja pilgu, haarates endasse nii, et kõik ümbritsev ununeb hetkega. Hoolikalt valitud seinapildid annavad ruumile juurde iseloomu, muudavad kõleda tühjade seintega ruumi hubaseks pesaks ning peegeldavad pererahva väärtusi.

Fotograaf Jan Lepamaa, Lepaka piltide looja, leiab, et pildid talletavad mälestusi, annavad edasi emotsiooni; et piltides on hetked, mis on kordumatud. Just selle tabamatu tabamise ning õige momendi fotole jäädvustamise poolest eristubki Jani loodud bränd Lepaka Pildid. Lepaka sisustuspiltide teemadering on lai, ulatudes kaunitest maastikuvaadetest detailsete lähivõteteni. Lisaks looduspiltidele on valikus ka linnavaateid ning abstraktseid taieseid. Tema muljetavaldavast ja pühendumusega loodud kollektsioonist leiab igaüks oma lemmiku.

Kvaliteetfoto sobib ideaalselt nii koju, kontorisse kui ka avalikku ruumi. Kui oled Lepaka piltide suurest galeriist leidnud oma lemmiku, siis jääb vaid valida soovitud suurus ning otsustada, millisele materjalile pilti soovid – kas fotopaberile, -kapale, raamitud fotokapale või fotolõuendile. Ükskõik, kas Sinu sooviks on pigem väike, 20×30 cm suuruses pilt lõuendil või hoopis seinasuurune foto – kõik on teostatav!

Reklaam

Kui Sul on oma nägemus, millist fotot ja kuhu soovid, siis võta julgelt kodulehe kaudu ühendust! Sirvi galeriid, tutvu loominguga, leia oma lemmik ning küsi lisainfot kodulehelt www.lepakapildid.ee