VAATA – kas oled nii põneva disainiga laelampi näinud?

285

Põneva disainiga laelamp muudab iga kodu säravaks ja isikupäraseks! Õige valgustuse valimine eluruumidesse on üks keerulisemaid ülesandeid, mis kodusisustajat ees ootab.

Üldvalgusteid on väga palju erinevaid liike, alates laelampidest ning lõpetades karniisi- ja süvisvalgustitega. Põneva disainiga laelamp Trek ühendab endas mitme valgusti omadused, sobides ideaalselt nii üldvalguse loomiseks kõrgemale lae alla kui ka hubaseks kohtvalgustiks söögilaua kohale.

Lihtsa, ent põneva disainiga laelamp sobib igasse ruumi, muutes selle õdusaks ning omanäoliseks. Kaarjas kuppel saab plusspunktid lisaks stiilsusele ka otstarbekuse poolest: kumer kuplipind hajutab valgust täpselt parajal määral, et see ei oleks silmale häiriv. Kupli pealispinna värvi valikus on trendikas valge ning klassikalisem must. 

Ühte ruumi võib koondada mitu erinevat valgusallikat. Põhiline on see, et kõik(ide) vajadused oleksid rahuldatud: oleks piisavalt valgust lugemiseks, kirjutamiseks, käsitööks; samas saaks ümber lülitada mahedamale taustvalgusele, mis ei häiriks televiisori vaatamist. Valgussüsteemi keskmes on aga hoolikalt valitud laevalgusti. Põneva disainiga laelamp Trek on lihtne ning kvaliteetne lahendus paljudesse ruumidesse!

Reklaam

Loe täpsemalt siit.