Kott tool on efektne ja nägus mööbliese

97
kott-tool little more

Pole midagi mõnusamat, kui pärast väsitavat tööpäeva vajuda pehmesse asemesse televiisorist oma lemmiksaateid vaatama, ajakirju lugema või lemmikuga mängima. Üks õige kott-tool haarab oma embusse ka kõige suurema mehemüraka! Kuid ka kõik teised pereliikmed leiavad end kott-toolil ennastunustavalt lebamas. Nii terrassi kui ka siseruumid saab värviliste pehmete toolidega ilmestada, kusjuures neid on nii lihtne ümber paigutada, et saab kasvõi iga päev uue kujunduse luua.

kott-tool

 

Reklaam

Suur ning mugav kott-tool Little More on saadaval paljudes erinevates toonides alates klassikalisest mustast ja valgest ning lõpetades säravate ning energiat andvate erksate värvidega. Ehk teisisõnu – tegemist ei ole mitte ainult praktilise esemega, vaid ka interjööri esteetilise naudingu loojaga.

Iseäranis armastatud mööbliese on kott-tool lastetoas, kuna teravate nurkade puudumine vähendab ka erinevate vigastuste tekkimise ohtu. Little More kott-toolil on olemas lisatasku, kus saab hoida kas mängasju, snäkke või muud parasjagu meelepärast. Kõigele on mõeldud!

Kott-tool Kott-tool

ISKU rõõmsavärviline kott-tool Little More on veekindel, kuid ei ole soovitatav seda pikaks ajaks vihma kätte jätta. Katusealuse terrassi puhkenurka sobib aga üks mõnus pehme tool ideaalselt!

Vaata lähemalt siit.