Värskes õhus maitseb toit paremini!

146

Ilusate ilmadega on lausa patt kodus istuda! Aia, rõdu või terrassi olemasolul saab ühendada vajaliku meeldivaga: serveeri hommiku- või õhtusöök õues! On ju teada-tuntud tõde, et värkses õhus maitseb toit paremini. Selleks, et pere ja lähedased end koduselt mugavalt tunneks, vali kvaliteetne ja ilmastikukindel aiamööbel.

Varahommikune tee või kohv tõusva päikese paistel annab mõnusa energialaengu kogu ülejäänud päevaks: kuulata ärkavat linna või linnulaulu, nuusuta värskelt jahvatatud ubadest kohvi lõhna ning tee plaane eesolevaks päevaks. Kortermaja rõdu peaks kindlasti mahutama vähemalt ühe mugava tooli ja väikese lauakese, mille ümber mahub kohvitassi ja pannkoogitaldrikuga istuma.

Reklaam

Terrassi olemasolu võimaldab aga korraldada suuremaid istumisi. Vali spetsiaalselt õuetingimustesse sobiv söögilaud ka siis, kui terrassi või laua kohal on varjualune, sest õhuniiskus, tuul ja temperatuur võib tavalisele kodumööblile üsna kiirelt kahju teha. Naturaalsest tiigipuust aiamööbel on üks eelistatumaid valikuid neile, kes hindavad looduslähedust ning aastatepikkust kasutusiga.

Ruumi olemasolul vali suurem söögilaud, et lisaks perele saaksid võõrustada ka sugulasi ja sõpru. Suve parimad ja meeldejäävamad hetked ongi loodud koos kallitega värskes õhus imelisi hõrgutisi nautides! Söögilaua kõrvale vali mugavad pehmendusega toolid või tugitoolid, et saaksid mugavalt ka pikemat aega õhtustada. Pehmenduste puudumisel vali alternatiiviks kas dekoratiivpadjad või erinevad karusnahad.

Olgu selleks hommikukohv üksi rõdul istudes või pidulikum õhtusöök suurema seltskonnaga terrassil, õues maitseb kõik kordades paremini! Mugav ja kvaliteetne aiamööbel pole mitte ainult mõnus olemiseks, vaid kaunistab terrassi moodsa sisustuse näol ja loob hubase atmosfääri.

Laia valiku aiamööblit leiab näiteks Isku mööblipoest.