Unelmate voodi toob magusa une

345
unogold onni

Voodi on üks neid esemeid, mis koju pikemaks ajaks. Uue voodi valik ei pruugi just kõige lihtsam valik olla, sest eelnevalt tuleb enda jaoks kindlaks teha, millistele vajadustele peaks see vastama. Milline on peaks olema voodi suurus? Milline võiks olla voodi kõrgus? Kui palju rõhku panna kvaliteedile?

Oleme näitena välja valinud ühe hea kvaliteetse Unigold voodi Onni, millele saab valida nii metallist kui puidust jalad. 12-23 cm kõrged jalad toovad voodi maapinnast eemale, andes võimaluse õhul liikuda ning mugavalt voodi alt koristada. Lisaks on kõrgema voodi eelis see, et sinna saab mugavalt pikali heita ja püsti tõusta. Standartselt on voodite pikkuseks 2 meetrit, kuid võimalus on pikematel inimestel tellida ka 2,1-meetrist.

Unigold voodi Onni suurimaks plussiks on selle ergonoomilisus ehk võimalus puldist kaldenurka muuta. Onni mudeli puhul on lisaks funktsionaalsusele tähelepanu pööratud ka disainile, sest voodi on ju magamistoas kesksel kohal ning tihti võtab enamuse osa ruumist. Madrats on spetsiaalselt välja töötatud viie tsooni süsteemiga, mille 15 cm kõrgused vedrud on eraldi taskutes. Pealmine madratsi kiht on aga kõrgekvaliteediline hingav poroloon. Vajadusele vastavalt saab valida jäikust kas M, L või XL.

Reklaam

Unigold voodid on kaetud vastupidava ja kvaliteetse kangaga, mille värvivalikus leidub hele- ja tumehall, beež ja sinine. Voodile tasub alati juurde soetada ka kattemadrats, mis tagab veelgi mugavama magamisaseme ning tagab voodi ja madratsite pika eluea. Voodi komplekti kuulub ka peats, mis lisaks praktilisusele pakub ka visuaalselt silmailu.

Suure valiku antibakteriaalseid ja allergiaid mitte-tekitavaid kattemadratseid leiad: https://isku.ee/tootekategooria/kodumoobel/magamistuba/madratsid/

unogold onni