Mis on jenkkivoodi?

1221
jenkkivoodi isku

Moodsa nimega jenkkivoodi on tuntud ka kui kontinentaalvoodi. See voodite kuningaks tituleeritud ase on põhjusega saanud paljudes kodudes lemmikuks. Jenkkivoodi on tavaliselt kõrgem, koosneb mitmes kihist ning tagab parima magamismugavuse.

jenkkivoodi

Vedrumadrats toetub kušetile, tänu millele ei hakka see mitte kunagi krigisema või muid hääli tegema. Näiteks kaheinimese voodi luuakse kokku ühisest pealismadratsist, kuid nende all on eraldi omavahel kokku kinnitatud alusvoodit. Tänu sellele saab õige pehmusega vedrusüsteemi valida mõlemale magajale.

Reklaam

Jenkkivoodi täidab ka kõige nõudlikuma vajadused: selline voodi ülesehitus toetab inimkeha parimal moel, lubades sellel kogu öö vältel puhata. Lisaks suurepärastele ergonoomilistele omadustele näeb jenkkivoodi samal ajal peenejooneline ning elegantne välja. Jenkkivoodi juurde võib valida ka madratsi, mille vedrustus on madratsi ulatuses erinev, st keskel, kuhu langeb suurem osa keharaskusest, paiknevad tugevamad madratsid, jalgade juures aga pehmemad.

Ergonoomiline jenkkivoodi on väärt investeering, mis mitte ainult ei kesta pikki aastaid, vaid see toetab keha magamise ajal kõige tervislikumalt ning tagab rahuliku ööune ja kehalise puhkuse. Kvaliteetne uni peegeldub ka heas enesetundes ärkvelolekuajal.

Suure valiku personaalse lähenemisega jenkkivoodeid leiab just Isku mööblipoest.

Uuri lähemalt siit.