Valge ja mahukas kummut on praktiline ja stiilne

318

Lumivalge kummut-kapp Torino toob sinu tuppa ja mõtetesse selgust ja stiili! Kapp on moderne välimuselt, aga ka olemuselt – olles praktilise ruumijaotusega ja lihtne puhastada. Kolme sahtli ja kahe uksepoolega kummut-kapp mahutab üllatavalt palju. Kui soovid, saad kapi peale oma lemmikesemeid paigutades toale kordumatu ilme anda.

Torino 180 kummut-kapp sobib väga hästi elutuppa, aga ka esikusse, magamis- või lastetuppa. Minimalistliku joonega kappi saab kasutada kaunis koosluses teiste Torino sarja kummutite-vitriinidega või eraldiseisvalt. Valge kummut-kapp Torino lisab kodule ajatut stiilsust ning seda on hõlbus sobitada ka värvirikkasse interjööri.

Valge kummut-kapp Torino kuulub Torino kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab moderne minimalistlik stiil, mida rõhutavad selged jooned, lihtne sokliosa ja minimalistlikud lisadetailid. Tooteperes on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus!

Reklaam

Tänu minimalistlikule stiilile mõjub valge kapp avardavalt ning lisab omamoodi selgust ja kergust. Aseta mõni toataim või kalliks saanud dekoratiivesemed kapi peale, et anda veidi värvi ja luua hubasust. Metallist hõbedased käepidemed lisavad valgele kapile elegantsust ja väljapeetust. Seega võib Torino sarja kappide ja kummutitega sisustada ka kodukontorit.

Vaata täpsemalt siit.