Milline kummut sobib modernsesse interjööri?

240

Lumivalge minimalistlik kummut-kapp Virta sobib hästi modernsesse interjööri. Hele kummut-kapp toob tuppa valgust ja tublisti sahtliruumi. Virta 135 koosneb uksega kapiosast ning kolmest laiast sahtlist. Selline mööbliese sobib nagu valatult igasse kaasaegsesse koju!

Minimalistlik selgete joontega stiil muudab sinu kodu meeldivalt avaraks ja ruumikaks. Valge kolme sahtli ja kapiosaga kummut-kapp sobib hästi nii elutuppa, esikusse, lastetuppa, kodukontorisse kui ka magamistuppa. Kapi pealispind pakub pikupüüdva tasapinna lemmikesemete paigutamiseks.
Minimalistlik kummut-kapp Virta kuulub kvaliteetsesse tootesarja, mis pakub laia valikut erinevas mõõdus telerialuseid, kappe, kummuteid, vitriine ja kirjutuslaudu. Virta sarja omavahel täiuslikult sobivate mööbliesemetega saad luua just sinu pere vajadustele vastava lahenduse erinevate ruumide jaoks.
ISKU valget värvi minimalistlik kummut Virta on ideaalsete mõõtudega. Kapi uks ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult. Virta aitab sul luua kaunilt puhta kaasaegse kodu!
Vaata lähemalt siit.

Reklaam