2 asja, mille järgi saad aru, et kummut on kvaliteetne

199

Valge kummut Torino on tõeliselt stiilne ja kaunis mööbliese, mis on suure mahutavusega! See kõrgkvaliteediline kummut sobib ideaalselt kontorisse, esikusse või magamistuppa. Samas võib see olla ilus ese ka avalikus ruumis.

Kummut on kompaktne ja moodsa, minimalistliku välimusega. Kvaliteetse kummuti kõik liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.
Modernne ja kaasaegne sahtlikapp lisab ruumile isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks.
See kolme sahtliga Torino kummut on mõnusalt minimalistlik, mahukas ja töökindel, kuhu saad sisse panna väga erinevaid asju. Kasuta seda kontoris paberite ja dokumentide hoiustamiseks või näiteks magamistoas riiete, rätikute või muude igapäevaesemete jaoks.
Tegemist on Torino kõrgkvaliteedilises tootesajars oleva kummutiga. ISKU’s on saadaval veel väga laias valikus ja erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus!

Tänu minimalistlikule disainile loob valge kapp ruumis avarust ja puhtust. Metalsed käepidemed aga lisavad elegantsust ja väljapeetust, sobides seetõttu hästi ka näiteks kodukontori sisustamiseks. Paiguta kummutile või kapile mõni toataip, vaas või fotod kallimatest, et muuta üldmulje koduselt hubaseks.

Reklaam

Vaata lähemalt siit.