Valgusküllane, hubane ja moodne kodu

450

Esitleme üht tõeliselt valgusküllast ent hubast 128 m2 kodu, mille sisekujundajaks on Dovilė Sakevičė. Tegu on heledates toonides ja minimalistlikult moodsa joonega kahekorruselise majaga. Tänapäeval sisekujundaja abi kasutamine sisustamisel on pigem reegliks kui erandiks – hästi läbimõeldud mööbli paigutus ruumis ning omavahel harmoniseeruvad materjalid ja värvid loovad hubase interjööri. Oma ala professionaali usaldamine võimaldab keskenduda soovidele ning jätta keerukamad ülesanded sisekujundaja hooleks.

Vaatleme lähemalt, kuidas sisustati maja esimene korrus, kuhu kuuluvad avar elutuba ning köök koos söögitoaga.

Foto: Benas Šileika

Avar esimene korrus on nutikalt läbimõeldud: omanäolise sõrestikuga trepi all asub väike tualett. Sisekujundaja sõnul sulandub esik oma värvilahendusega suurepäraselt kogu ülejäänud interjööri ning majja sisenedes tervitab ees avar esik koos mahuka seinakapiga. Järgneb silmapaistvalt stiilne köök maitsekate helesiniste kappidega, mis on disainitud hetkel eriti trendikate vertikaalsete elementidega. Neid detaile võib märgata ka elutoa kummutil. Kogu maja interjööris domineerivad heledad värvitoonid, mis lisavad isegi avarale põrandaplaanile veelgi rohkem valgust.

Reklaam

Söögi- ja elutoa mööblivalik on omavahel hästi harmoneeruv.

Söögitoa moodustab õhulisel raamil ümmargune laud, mis köidab pilku modernse disainiga: kolm peenikesest metallist musta jalga toetavad heledast tammepuidust lauaplaati. Pilkupüüdvad on ka laual ümber olevad elegantsed mustad ja pruunid toolid. Söögilaua kohal rippuvad valgustid mõjuvad oma pastelse tooniga aga värskendavalt.

“Elutuppa sai valitud minimalistliku disainiga diivan ja tugitool. Kerguse ja elegantsi annavad mööblile metallist matt mustad jalad. Ranged jooned ja soe pruun toon on siin majas peamiseks aktsendiks. Kõik muud esimesel korrusel paiknevad elemendid täiendavad interjööri: kunstnik Miglė Kosinskaitė mänguline maal, moodne laud diivani ees, kardinad, põrandalamp, vaip, puidust laiad valged rulood, minimalistlik seinakell ja muud väikesed sisustusaksessuaarid, mis on nendes hubastes majades oma koha leidnud, ” ütleb sisekujundaja Dovilė.

Loodame, et see kodu sisustus on inspireeriv ja hea näide hubase ja stiilse kodu loomiseks.

Fotod: Benas Šileika.

Elutoa- ja söögitoa mööbel on valitud Isku mööblipoest.

Pildigalerii: