Oskuslikult kombineeritud värvid ja materjalid

1

Meil õnnestus külastada üht äsjavalminud eramut, kus domineerivad küll heledad toonid, kuid on rikastatud kahe julge värviga. Kogu interjööri pindalaks on 96,5 m2 koos avatud rõdu ja väikese terrassiga korteris kesklinna südames. Keset sagivat linna asuv hubane kodu on inspiratsiooniks modernsust ja naturaalsust hindavale.

„Antud interjöör paistab silma põneva värvigamma, erakordsete tekstuuride ja materjalide poolest. Sellega võime taaskord tõdeda, et erinevate toonide ja tekstuuride kombineerimist polegi vaja karta, sest neid nutikalt ja maitsekalt ühildades on võimalik luua hubane, samas mänguline ja ehe interjöör, ” kirjeldab oma viimast projekti disainer Dovilės.

Reklaam

Kööki iseloomustab valgusküllasus ja avarus, mis on harmooniliselt sulandunud esimese korruse avatud planeeringuga interjööri. Köögiosa eraldab mugav saar, millel on mitmeidki eeliseid: toiduvalmistamise ala, panipaik nõude jaoks ning tasapind igapäevaseks einestamiseks pere või sõprade seltsis. Õhtuhämaruses säravad kohtvalgustid köögisaare kohal mõjuvad aga hubaselt.

Kuna meid huvitab kogu interjööri juures peamiselt just mööbel, siis vaatamegi kodu südameks olevat avatud elutuba. Söögiala keskseks kohaks olev ümar söögilaud mõjub oma pähklipuidust pinnaga hubaselt ja koduselt. Selle ümber on valitud aktsenti lisavad erksavärvilise kangaga pehmed söögitoolid, mis on eriti mugavad ka pikemateks istumiseks ja meeleolukateks õhtuteks. Laua kohal ripub aga modernne ent tagasihoidlikult musta tooni valgusti.

Elutoas olev diivan on samuti suhteliselt julget tooni elektrisinise sametkangaga. Retrostiilis kaheosaline kohvilaud harmoneerub aga hästi nii diivani kui ka söögilaua mustade jalgadega. Just musta tooni detailid ongi valitud kogu interjööri aktsendiks: seinakell, mööblijalad, valgustid, köögi ukselingid ja töötasapinna servad. Maitsekalt sobitatud õhulised maast-laeni kardinad, dekoratiivpadjad, vaip, lillevaas ja muud väiksemad aksessuaarid, mis kõik on heledat tooni, loovad selles kodus hubase ja avara meeleolu!

Allpool galeriis saab aga tutvuda magamistubades ja vannitoas kasutatud sisustuslahendusi. Kogu elu- ja söögitoa mööbel on pärit Isku mööblipoest: www.isku.ee.