Mugavuse tippklassi diivanvoodi!

277
Diivanvoodi West Love

Diivanvoodi oma olemuselt on mugav ja praktiline lahendus just neile, kel ruumi napib, kuid soovivad aeg-ajalt oma lähedasi võõrustada. Mõnel eluetapil võib ka pikemalt ette tulla, et on vaja ööd diivanvoodil mööda saata. Igapäevaselt diivanist voodi tegemine ja vastupidi võib tunduda tüütu tegevus. Enam mitte!

Lubage tutvustada üht kõige mugavamat diivanvoodit West Love! See on kõik, millest oled unistada osanud: puldist juhitav diivan muutub mugavaks voodiasemeks kõigest ühe nupuvajutusega! Nüüd saab aseme valmis sättida tänu mootoriga varustatud mehhanismile, mis muudab meie elu oluliselt lihtsamaks!

Diivanvoodi West Love Diivanvoodi West Love

Reklaam

Tõeliselt funktsionaalne diivanvoodi West Love on nii mugav, et sobibki nii ootamatute külaliste majutamiseks kui ka pikemaks kasutamiseks. Lisaks nutikale mehhanismile on tegu ka äärmiselt mugava ja stiilse diivaniga, mille päevasel ajal istuda. Erilise mugavuse annab veel reguleeritavad peatoed – nii saad lõõgastuda, lugeda raamatut või jutustada külalistega.

Diivanvoodi West Love on saadaval Isku mööblipoes.

Nii suuremasse kui väiksemasse elamisse sobituv diivanvoodi West Love on nii mugav ja nutikas, et sellesse on raske mitte armuda! Vali interjööri sobivat tooni kangas meie laia valiku seast. Küsi julgelt lisainfot!

Diivanvoodi West Love on ka diivanina niivõrd kaunis mööbel, et toob elutuppa mõnusalt sooja ja hubase hõngu.