Minimalistlik võlu

108

Lihtsuses peitub võlu! Nii ka meie sisustusloos, kus disainer AD Interiors loodud interjööris domineerivad heledad toonid, minimalistlikud jooned. Tulemuseks avaralt luksuslik atmosfäär, milles ei puudu kodusoojus.

Eramu sisustamisel järgiti järgmisi nüansse:

Reklaam

1. Sisekujunduses toetuti suuresti välisfassaadil väljatoodud elementidele. Nii loodi ühtne ilme nii maja väljas kui ka sees: läbivaks on omanäolised tekstuurid ja viimistlusvahendid.
2. Kuna antud pere armastab sõpru tihti külla kutsuda, siis tuli avatud planeeringuga köök-elutoas kasutada nutikaid lahendusi asjade hoiustamisel. Silme alt ära paigutatud igapäeva esemed aitavad ruumi avarust juurde tekitada.
3. Vähem on rohkem: Nii põrandal, mööblil kui seintel on kasutatud heleda viimistlusega puitu, mis mõjub hubaselt ja avaralt. Neutraalne värviskeem võimaldab soovi korral üksikute erksamate detailidega sisustust ilmestada ja neid vastavalt hooajale välja vahetada.
4. Sisekujunduses on maksimaalselt ära kasutatud elamispinna eripärasid: läbi suurte akende avanev imeline vaade, omapärane betoonlagi elutoas, naturaalne viimistlemata tugipost magamistoas jms.
5. Värvigamma on neutraalne ja tasakaalus, tuues esile omapärasemad detailid: metalsed paneelid köögis, mustad suuremõõdulised seinaplaadid vannitoas, hele maast-laeni pehme voodipeats ja tume magamistoa sein ning pronksikarva peegelpinnaga elemendid garderoobi ustel. Elutoas on üheks silmapaistvamaks detailiks kindlast betoon oma loomulikus toonis ja struktuuris.
6. Kogu betoonile on vastukaaluks kasutatud aga pehmeid hubasust loovaid tekstiile: pehme diivanikangas, elutoa pehme vaip, magamistoa kõrge pehme voodipeats ning kardinateks kerge langev kangas.

Elutoa vaip, abilauad, lahtikäiv söögilaud ja toolid on pärit Isku mööblipoest.