See diivan kannab endas põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti

135

Diivan on igapäevaselt kasutatav mööbliese, mis leidub pea igas kodus. See on justkui kodu nurgakivi, kus mõnusalt koos perega aega veeta, õdusalt kohvi nautida või niisama üks pisike uinak teha.

Lisaks teenib see pikki aastaid ja sa ei pea muretsema, et paari aasta pärast vajab sinu kodu uut diivanit.

Kas sulle meeldib põhjamaade käsitöö ja kvaliteet? HT Collection on Soome mööblitootja, kelle tooted on tuntud ja vastupidavad. Ajatu skandinaavia disain, hoolikas kätetöö, kvaliteetsed materjalid – HT Collection on pakkunud üle 50 aasta hoole ja armastusega valmistatud tooteid. Nende tootesarja kuulub ka 3-kohaline diivan Como. Como diivan on pehme ja praktiline ning sellel on eemaldatav kate, mida on lihtne ära võtta, kerge puhastada või vajadusel uuema vastu välja vahetada. Nii saab edukalt luua diivanile ja kogu toale uue väljanägemise.

Reklaam

Como ISKU diivan on piisavalt suur, et istuma mahutada vähemalt kolm täiskasvanud inimest. Taoline diivan sobib väga hästi perele, kes hindab kvaliteeti ja istumismugavust.

Saadaval on nii mitmes erinevas värvitoonis kangas kui nahkkate. Diivanil on metallist jalad, mis tõstavad toote põrandast kõrgemale, andes sellele õhulisema ilme. Miks mitte investeerida põhjamaade kvaliteeti ja valida enda hubasesse koju ajatut skandinaavia disaini.

Vaata lisa siit.