Kodu stiilseks vaid ühe mööbliesemega – diivan

121

Diivan on üks peamisi mööbliesemeid meie kodudes, kuna see on praktiline ja vajalik. Mugaval diivanil on mõnus aeg maha võtta ja istuda, nautida värsket kohvi või kuuma teed. Mis saaks olla veel parem kui mugav ja stiilne diivan sinu kodus.

Sa saad muuta oma kodu isikupäraseks ja kauniks disainerite loominguga. Lea Koskinen poolt kujundatud 2-kohaline diivan Louhi on just taoline sisustuselement, mis on kaunis ja kvaliteetne ja kuulub kindlasti ilusate ning omanäoliste diivanite sekka.
Soetades enda koju ISKU 2-kohalise diivani Louhi, saad valida paljude eri värvitoonide vahel. Nii saad kindel olla, et uus mööbliese sobitub olemasolevaga ja muudab su kodu ainult ilusamaks. Diivani muudavad isikupäraseks selle puidust jalad. Naturaalne kask, must ja pruun toon – vali õige toon just sulle ja naudi lõpptulemust.
Tegemist on mõõtmetelt keskmise suurusega tootega, mis sobib paigutamiseks paljudesse ruumidesse. Samas tooteseerias on saadaval ka tugitool Louhi. Moodsate Louhi sisustuselementidega muudad ruumid isikupäraseks ja õdusaks!
Vaata lähemalt siit.

Reklaam