Ilus diivan, mis kestab aastaid

161

Mugav ja õigesti koju sobitatud diivan pakub meie igapäevases kodumajapidamises naudingut ja rõõmu. Diivanil on hea külalisi kostitada, perega lõbusalt aega veeta, niisama pikutada või televiisorit vaadata.

Vastupidav Inkoo diivan teenib sind ja sinu peret kaua. Miks mitte soetada endale üks asjalik ja stiilne diivan? 2-kohaline diivan Inkoo sobib selleks ideaalselt.
Inkoo pakub võimalust kombineerida diivanikomplekte nii väikestesse kui ka suurematesse ruumidesse. Külalistetuba, söögituba, elutuba, lastetuba, kontor – paljudesse ruumidesse sobiv 2-kohaline diivan Inkoo on eeskätt praktiline ja ilus toode.
Mis teeb ISKU Inkoo diivani eriliseks? Diivani istme- ja seljatoepadjad on eemaldatavad. Lisaks leiad valikust patjadele erinevaid kvaliteetseid sisumaterjale. Diivanijalad, mis on saadaval nii metallist kui puidust, muudavad toote omanäoliseks, lisavad sellele kergust ja õhulisust.
Inkoo tooteseerias on saadaval nii tugitool, tumba, 2,5-kohaline diivan, 3-kohaline diivan kahe istmepadja ja kolme istmepadjaga. Vali Inkoo tooteseeriast isikupärane ja kaunis komplekt!
Vaata lähemalt siit.

Reklaam