Õigesti valitud valgusti ei lase silmadel ära väsida

145

Hea valgustus on kontoriruumi üks olulisemaid elemente. Pole vahet, kas töötad kodukontoris või büroos, teed tööd teksti või joonistega, kvaliteetne lamp, mis tagab piisava valgustatuse, on asendamatu abimees.

L-1 on maailma esimene arhitektlamp, mille lõi 1937. aastal Luxo asutaja Jac Jacobsen. Alates loomisest on müüdud 25 miljonit L-1 valgustit üle maailma ja seda on auhinnatud mitmete tööstusdisainimaailma mainekate auhindadega. Ainulaadne disain ja paindlik vedrutasakaalustatud vars on teinud sellest valgustist maailmaklassika.

Klassikaline L-1 on saadaval tänapäevase LED mooduliga. Valgusdioodidel on uskumatult pikk eluiga. L-1 LED-ide oodatav eluiga on 50 000 tundi. L-1-l on valguse intensiivsus timmitav ning sel on energia säästmiseks automaatne 4 või 9 tunni väljalülitustaimer. See tähendab, et valgusti peab vastu 25 või rohkem aastat, kui kasutada seda kontoris tavatingimustel. Mõelda vaid, nii ei peagi kunagi valgusallikat vahetama!

Reklaam

Lambi konstruktsioon on tehtud vastupidavast terasvarrest ja alumiiniumist lambivarjust. Lamp on komplektis lauaklambriga, millega saab lambi hõlpsasti lauaplaadi külge kinnitada, jättes nii lauapinnale lisaruumi. Soovi korral saab lambi osta ka alusega, et kinnitada see lauale, niisamuti on saada integreeritud lauaaluseid. Lampe saab valida nii valge, musta kui ka hõbehalli värvi vahel.