Moodne laualamp lubab laadida ka nutiseadet

82

Kodukontorit sisustades peaks arvestama peale sisustuselementide ühtesulamise interjööri ka praktilisusega. Üks enim kasutust leidev töövahend on laualamp. Õigesti valitud laualamp hoiab silmade tervist ega lase silmadel nii kiiresti ära väsida. Kui väärtustad stiilsust ja modernseid lahendusi, siis leedvalgusti Diasonic on ainuõige valik.

Leedvalgusti Diasonic on välimuselt ülimalt minimalistlik, lisades kontorisse veidi futusristlikku hõngu. Valgusti erilisus seisneb selle tehnilistes näitajates. Lambi valguse intensiivsust saab reguleerida viieastmelisel skaalal, lisaks saad valida valgustuse tonaalsuse temperatuuri – soe valgus lisab ruumile hubasust, jahe valgus hoiab meelt ärksamana. Nõnda saad silmadele valida mugavaima valguse olenevalt sellest, kas parasjagu töötad, loed või puhkad.

Lisaks on leedvalgusti Diasonic varustatud USB pesaga, et saaksid mugavalt laadida mobiiltelefoni või muud nutiseadet. Sel on automaatne 1,5 tunni väljalülitustaimer energia säästmiseks. Tänu kaasaegsele LED-moodulile on valgusti oodatav eluiga üle 40 000 tunni. See tähendab, et kontori tavatingimustes kasutatuna peab valgusti vastu üle 20 aasta. Lamp on saadaval nii valget kui ka musta värvi.

Reklaam